Zatemňovací plisé rolety – decentní a praktické

   Chcete si zkvalitnit spánek a ochránit před slunečním zářením? Zatemňovací plisé rolety vám přijdou vhod.

Funkční a zároveň estetické

Zatemňovací plisé rolety vám díky své funkci úplného zatmění místnosti mohou zlepšit spánek, dále brání proniknutí slunečních paprsků a některé mají i efektivní izolační vlastnosti. To však neznamená, že se jedná čistě o funkční vybavení. Zatemňovací plisé rolety nepůsobí v místnosti jako pěst na oko. Při ideálním sladění barvy mohou naopak zbytek místnosti decentně doplnit.

Záleží na materiálu

Při nákupu zatemňovacích plisé rolet se dívejte na materiál, ze kterého jsou vyrobeny, a na jeho průsvitnost. To má totiž zásadní vliv na míru zatemnění. Transparentní a průsvitné plisé rolety se hodí spíše jako dekorace nebo světelná zástěna. Naopak neprůhledné materiály zajišťují funkční využití plisé rolet. U těchto typů je obvyklý hliníkový nebo perleťový povlak.

Zatemňovací plisé rolety si můžete namontovat sami 

Pokud patříte mezi ty manuálně zručnější a máte doma potřebné nářadí, můžete se do montování plisé rolet pustit bez pomoci. Jako vždy platí, že byste se při tom měli primárně řídit dodaným návodem, protože způsob montování se u jednotlivých rolet může lišit. Standardně si můžete vybrat mezi přišroubováním rolet na zasklívací lištu a jejich upnutím na okenní rám.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4