Záclony den a noc - řešení tepelných úspor

Používáte staré záclony a divíte se únikům tepla? Nebo nemáte stínění vnitřních oken vyřešeno vůbec? Přesně pro vás je dnešní tip na zatemňovací rolety.

Máme pro vás hlavní 3 důvody, proč jsou zatemňovací záclony den a noc jedinečné. A pozor – je třeba si dávat pozor na původního výrobce těchto rolet. Jediný je ZEBRA®, jeho prodejna ZEBRASHOP®. Ostatní značky se tuto unikátní produkci snaží pouze napodobit.

NAMONTOVAT ZÁCLONY ZVLÁDNETE SAMI

Proč dnes vidíte látkové rolety / žaluzie téměř v každém okně, které nemá venkovní stínicí systém? Velmi jednoduše proto, že zatemňovací roletu vytáhnete z obalu, odlepíte oboustrannou pásku a přilepíte k vašemu oknu. Během pár minut vše hotovo. A to ještě vše s intuitivním návodem.

SKUTEČNĚ VÝHODNÁ CENA OPROTI JINÝM LÁTKOVÝM ZÁCLONÁM

Druhým důvodem je cena prakticky za hubičku. Zatímco klasické hliníkové žaluzie, které jsou náchylné na rozbití a jejich montáž je náročnější, zde zaplatíte nižší jednotky tisíc a máte vyřešeno zatemnění místnosti.

DO KAŽDÉHO ROZMĚRU

Myslíte si, že máte atypické okno s rozměry, které nejsou standardem? Vůbec nevadí. Opět díky rychlému návodu na zaměření oken pro rolety den a noc od ZEBRY, víte přesně, jaký rozměr zadat do výroby.

Máte doma také tyto rolety?

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4