Proč vybrat kvalitní plechové střechy od výrobce Maslen?

Ceny nemovitostí s rokem 2021 neustále rostou. Je tedy vhodné, pokud jednu takovou vlastníte do ní investovat. Případně, pokud se chystáte na rekonstrukci starší nemovitosti, vyplatí se taktéž nová střecha. Proč ale si vybrat právě plechové střešní krytiny od firmy Maslen? Jaké jsou výhody plechového materiálu a jaká odpovědnost s tím přichází?

Plechové střechy výrobce

Plechové střešní krytiny mají dlouhou životnost

Plechové krytiny mají nespočet výhod, proč si je právě koupit. Jednou z výhod plechových střech je právě její nadstandardně dlouhá životnost. Ta podle některých odborníků sahá do období desítek let. Plech, ačkoliv ne zrovna těžký materiál, je právě velice odolný a bytelný. Odolnost plechových střech souvisí právě s její údržbou. Pokud je střecha ze začátku upravena speciálními nátěry a pozinkováním, bude ještě odolnější. V dnešní době jsou plechové střechy opatřené vrstvou polyesterů a polyuretanů, díky kterým je snížena možnost roztažení oceli a chrání povrch před nepříznivým počasím. Navíc krytiny Maslen jsou vyráběny z již pozinkovaného ocelového plechu s povrchovou úpravou Lesk, Mat, HB50 MAT v různých barevných provedeních RAL.

 

Snadná instalace

Plech jakožto materiál má právě výhodu díky jeho struktuře a hutnosti. Materiál je právě velice lehký. Díky tomu je práce s ním, manipulace a přenos velice jednoduchá na instalaci. V případě plechů je snadná instalace zaručena. Střechy jsou vytvořené s prvky k zaklapnutí. Díky nim jsou tyto kusy snadno propojitelné a tím dává instalaci snadný a hladký průběh.

Široká variace

Krytiny od Maslenu jsou vyráběny také na míru. Střechy však projdou krátkou výrobní a dodací lhůtou a díky tomu jsou dopraveny ke klientovi v co nejkratší době od zadání. Střechy projdou vícenásobnou korozní ochranou, jsou dodávány ve více barevných variantách a v nabídce je hned několik modelů. Preferujete spíše tradičnější tvary střechy? Zvolte si variantu “Skřidplech”, která je nejoblíbenější. Co takto něco modernějšího a masivnějšího? Sáhněte po variantě “Gapa”, která je přesně to, co potřebujete, pokud jste si kladli tuto otázku. Nebo spíše preferujete nejjednodušší instalaci? V tom případě by měla být vaší volbou varianta “KLIKpanel”, která jak už napovídá název, disponuje jednoduchou instalaci v podobě pro kliku mezi panely. Díky tomu ušetří čas a námahu vynaloženou při instalaci. Ať už si zvolíte kteroukoliv variantu, buďte bez obav. 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4