Hledáte ten nejjednodušší způsob zvedání těžkých nákladů do schodů?

zvedací plošina

Zvedací plošina je ideální řešení pro těžké náklady, které potřebujete dostat na jinou výškovou úroveň. Jaký typ plošiny je pro vás vhodný? Najdete v tomto článku.

Můstek versus zvedací plošina

Existují dva způsoby, jak vyrovnat výškové rozdíly a to můstek, nebo plošina. Hlavním rozdílem je, že můstky se posouvají a sklápí v úhlech, zatímco zvedací plošiny jednoduše zvýší svou úroveň bez změny úhlu.

Můstky

Jaké máte možnosti s můstky? Hlavní dělení můstků je na hydraulické a mechanické.
Hydraulické můstky zase můžeme rozdělit na ty se sklopnou lištou, nebo na ty s výsuvnou lištou.
Vyrovnávací hydraulický můstky se sklopnou lištou se vyznačují dlouhou životností, snadným ovládáním i instalací a překonáváním malých i středních výškových rozdílů.
Hydraulické můstky s výsuvnou lištou se dobře kombinují s různými typy vozíků při přepravě.

Mechanické vyrovnávací můstky jsou sklopné a klapové. Výběr mezi nimi nejvíce ovlivňuje cena, jakou jste připraveni do nich vložit a výška dodávkového vozidla, které dorovnává materiály k vám.
Mechanické můstky mají výhodu v tom, že není potřeba provádět stavební úpravy nájezdových ramp a mají bezúdržbový provoz. Navíc se jedná o ekonomickou a stálou variantu přemostění.

Nůžkové zvedací plošiny

Mají široké spektrum použití. Kromě toho pomáhají překonat velké výškové rozdíly, mají stabilní robustní konstrukci a velmi snadnou obsluhu. Skládají se z nůžkového mechanismu, kontaktního rámu, základového rámu, hydromotoru a horní desky stolu.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.