Už jste někdy slyšeli o BIO zmrzlinách? Čtěte dále a zjistěte výhody těchto zdravých a lahodných zmrzlin

BIO zmrzlina se vyrábí bez použití syntetických látek, přímo od použití přírodního mléka až po cyklus výroby zmrzliny. Mezi výhody patří, že jsou zdravé, bez chemikálií, plné živin a chutné. BIO zmrzlina je také dobrá pro životní prostředí.

hl. obrazek novinky

Co přesně je BIO zmrzlina? Nejprve musíte znát význam „biopotraviny“. Jsou to potraviny, které nebyly vyrobeny s použitím žádných chemických sloučenin, jako jsou pesticidy atd.

BIO zmrzlina se vyrábí bez použití syntetických látek, přímo od použití přírodního mléka až po cyklus výroby zmrzliny. Domestikovaná zvířata, která dodávají mléko, jsou kontrolována, aby bylo zaručeno, že v krmivu nejsou žádné pesticidy, nevyužívá se hormonů nebo podpůrných látek.

V poslední době výrobci vyměňují živočišné mléko za mandlové a sójové mléko. To je založeno na tom, že bylo zjištěno, že má více výhod a méně komplikací souvisejících s pohodou ve srovnání s mlékem domestikovaných zvířat.

Výhody BIO zmrzliny

BIO zmrzliny jsou zdravé

BIO zmrzlina se vyrábí za použití přirozeně vyvinutých surovin. Počínaje mlékem, které je nejzákladnější složkou, až po přísady a různé vstupy zahrnuté během výroby. Výrobci věnují mimořádnou pozornost a přesnost, aby zaručili, že splňuje hygienické směrnice ekologického pěstování a produkce.

Výroba organické zmrzliny je v zásadě vyrobena se zanedbatelným nebo žádným poškozením životního prostředí. Můžete si být jisti, že BIO zmrzlina vám nenakloní žádné zdravotní komplikace

BIO zmrzlina neobsahuje žádné chemikálie

Běžné zmrzliny mohou obsahovat syntetické látky během výroby ingrediencí nebo cyklu sestavování, které by mohly být škodlivé pro vaše zdraví. Tvůrce nebo výrobce je pravděpodobně nezařadí cíleně, přesto se dostanou do posledního kopečku.

Naprostá většina ingrediencí používaných při výrobě běžných zmrzlin je vyvinuta s využitím nepřirozených způsobů dodávání jídla. To znamená, že budete přijímat syntetické přísady, které vaše tělo nemůže přijmout, například: Diethylglykol se používá jako náhražka vajec nebo propylenglykol se používá jako nemrznoucí prostředek a totéž lze nalézt v odstraňovačích barev.

To je jen pár syntetických látek přítomných v kopečku běžné běžně dostupné zmrzliny. BIO zmrzlina je opět zbavena těchto syntetických látek a vy budete daleko od všech zdravotních rizik způsobených syntetickými látkami.

BIO zmrzlina je chutnější a lahodnější

Obrovské organizace na zpracování potravin přizpůsobily naše chuťové buňky tak, že potraviny plné syntetických sloučenin jsou běžné k jídlu. Nicméně jakmile začnete nějakou dobu zkoumat organickou zmrzlinu, zjistíte mezi nimi rozdíl.

Tyto velké organizace utrácejí spoustu peněz ve snaze odradit jednotlivce od konzumace BIO zmrzliny především kvůli rozdílům v chuti.

Většina výrobců BIO zmrzliny používá přírodní originální sladidlo spíše než jiné náhražky cukru, díky čemuž je zmrzlina lahodnější a lahodnější než její protějšky.

BIO zmrzliny jsou bohaté na živiny

Bezvýznamné nebo žádné použití syntetických přísad ve výrobním procesu BIO zmrzliny ji činí výživnější na rozdíl od běžné zmrzliny. Omega 3 nenasycené tuky obsažené v BIO zmrzlině vám pomáhají udržovat pevné tělo.

Je navíc napěchovaná více živinami a minerály, jako je vitamín C, E, D, B6, B12 a vitamín K. Naopak běžné zmrzliny ztrácejí většinu živin v procesu výroby a jediné, co získáte, je chuť toho.

Jsou šetrné k životnímu prostředí

Vybírání BIO zmrzliny před standardní znamená, že děláte krok ve snižování uhlíkového dojmu. Důvodem je skutečnost, že výroba syntetických přísad používaných v běžných zmrzlinách uvolňuje do životního prostředí velké množství oxidu uhličitého.

Výroba BIO zmrzliny však probíhá kontrolovaněji a šetrněji k životnímu prostředí.

Na závěr: Na rozdíl od všeobecného přesvědčení nebudete dělat kompromisy ohledně chuti, krémovosti nebo chuti, když se rozhodnete pro BIO zmrzlinu. Jen ji zkuste!

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4